zoee has logged 17 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★★
Edit this entry  
04
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Fargo

Fargo

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry