Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Nun II

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Spirited

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • The Invitation

    ★★★½

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Out There Halloween Mega Tape

    ★★★½

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★★