Sort by

Brittany has logged 19 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Eastern Promises

Eastern Promises

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Barbarous Mexico

Barbarous Mexico

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
25
What Keeps You Alive

What Keeps You Alive

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Hangman

Hangman

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Son of a Gun

Son of a Gun

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Trance

Trance

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Grace

Grace

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spy

Spy

2015
×
★★½
Edit this entry  
11
The Meg

The Meg

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Dead in Tombstone

Dead in Tombstone

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Da Sweet Blood of Jesus

Da Sweet Blood of Jesus

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry