denice has logged 18 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★½
Edit this entry  
24
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
23
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★
Edit this entry  
10
Australian Psycho

Australian Psycho

2016
×
Edit this entry  
08
Drive

Drive

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Nick and Norah's Infinite Playlist

Nick and Norah's Infinite Playlist

2008
×
★★★
Edit this entry  
01
Only Lovers Left Alive

Only Lovers Left Alive

2013
×
★★★½
Edit this entry  
01
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry