Sort by
  • The Call

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • Chungking Express

    ★★★★★

  • Scream

    ½

  • Cruella

    ★★★★

  • Sympathy for Lady Vengeance

    ★★★★★

  • Zola

    ★★★★★

  • Freddy vs. Jason

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Dancer

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Marie Antoinette

    ★★★★½