Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Madame Web

Madame Web

2024
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Happy Together

Happy Together

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Anatomy of a Fall

Anatomy of a Fall

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Perfect Days

Perfect Days

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Animal Kingdom

The Animal Kingdom

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Just Remembering

Just Remembering

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
Read the review Edit this entry  
14
The Pope's Exorcist

The Pope's Exorcist

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Love Life

Love Life

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry