• VHS 94

    ★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★½

  • Jolt

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★½

  • Annette

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Voyagers

    ★★½

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • Nobody

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★½

  • Willy's Wonderland

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Censor

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Tripping with Nils Frahm

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★

  • Happiest Season

    ★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Cadaver

    ★½

  • Nocturne

    ★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Black Box

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • Another Round

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★½

  • Ammonite

    ★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Butcher

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★