Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Making 1899

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • What Is a Woman?

    ½

  • Alpha Virtues

  • Somebody's Territory

  • Elvis

    ★★★★

  • Godland

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★