Sort by
  • Little Nicky

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Neptune Frost

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Distant Voices, Still Lives

    ★★★★

  • What Women Want

    ★★★

  • Exotica

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • What Is a Woman?

    ½

  • Free Guy

    ★★½

  • Silver Linings Playbook

    ★★★½

  • Talk Radio

    ★★★★

  • Misery

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Logan's Run

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★½