Sort by
  • No One Will Save You

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★½

  • The Passenger

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • The Moon

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Dive

    ★★

  • Carl's Date

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Hunger

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • Deleter

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Rosaline

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Athena

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • Fall

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★