sher has logged 21 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Red Sea Diving Resort

The Red Sea Diving Resort

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
What If

What If

2013
×
★★★
Edit this entry  
16
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Lady Macbeth

Lady Macbeth

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Brave

Brave

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry