Sort by
  • BLUE EYE SAMURAI

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • Reptile

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Flash

  • Extraction 2

    ★★★½

  • A Beautiful Life

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Pig

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★