Sort by

Tais Nøhr has logged 22 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Snow in the Desert

Love, Death & Robots: Snow in the Desert

2021
×
★★★
Edit this entry  
16
Love, Death & Robots: Pop Squad

Love, Death & Robots: Pop Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Love, Death & Robots: Ice

Love, Death & Robots: Ice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Lucky 13

Love, Death & Robots: Lucky 13

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Helping Hand

Love, Death & Robots: Helping Hand

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Fish Night

Love, Death & Robots: Fish Night

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Shape-Shifters

Love, Death & Robots: Shape-Shifters

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Love, Death & Robots: Good Hunting

Love, Death & Robots: Good Hunting

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Love, Death & Robots: Suits

Love, Death & Robots: Suits

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Love, Death & Robots: The Secret War

Love, Death & Robots: The Secret War

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Love, Death & Robots: The Dump

Love, Death & Robots: The Dump

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Love, Death & Robots: Zima Blue

Love, Death & Robots: Zima Blue

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Love, Death & Robots: Ice Age

Love, Death & Robots: Ice Age

2019
×
★★½
Edit this entry  
07
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★½
Edit this entry  
07
Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
47 Ronin

47 Ronin

2013
×
★½
Read the review Edit this entry