Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 4

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Halftime

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★★½

  • Love, Classified

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Heart Shot

  • Heatwave

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Christmas at the Ranch

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★★★

  • An Audience with Adele

    ★★★★★

  • Adele One Night Only

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Anne+: The Film

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 3

    ★★★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • Vigil

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Emicida AmarElo Live in Sao Paulo

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Carnaval

    ★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Gilda, Lúcia and The Goat

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • My First Summer

    ★★★½

  • The Banishing

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • The Silence of The Rain

    ★½

  • Executive Order

    ★★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

    ★★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★★★