Sort by

Buddy has logged 22 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Seaspiracy

Seaspiracy

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Slaxx

Slaxx

2020
×
★★★
Edit this entry  
20
Happily

Happily

2021
×
★★½
Edit this entry  
20
DOA: Dead or Alive

DOA: Dead or Alive

2006
×
★½
Edit this entry  
20
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Edit this entry  
16
Grease

Grease

1978
×
★★★½
Edit this entry  
16
Mona Lisa Smile

Mona Lisa Smile

2003
×
★★★½
Edit this entry  
15
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Coming to America

Coming to America

1988
×
★★★½
Edit this entry  
13
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★
Edit this entry  
13
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
10
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★★
Edit this entry  
08
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Edit this entry  
07
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★½
Edit this entry  
05
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★½
Edit this entry  
04
Jurassic Park III

Jurassic Park III

2001
×
★★★½
Edit this entry