• Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • After Blue (Dirty Paradise)

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Death of Me

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • The Turning

    ★★★

  • Cats

    ★★