• Love, Death & Robots: Swarm

    ★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★½

  • Choose or Die

  • Hard Rock Zombies: Never Say Die

    ★★★½

  • So Young, So Bad, So What: The Making of Reform School Girls

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Kimi

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The House

    ★★

  • Scream

    ★★

  • The Expanse: One Ship

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ½

  • Landscapers

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★

  • Old Henry

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Malignant

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • The Advent Calendar

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Annette

    ½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Gray

    ★★

  • The Deep House

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Loki

    ★★★

  • Becoming Evil: Serial Killers of the Old West

    ★★★

  • Bedbug

    ★★

  • Unsafe Spaces

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Seance

  • Light by Chance

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Oxygen

    ★★

  • The Curse

    ★½

  • Stowaway

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★½

  • Misfits

    ★★★

  • Narrow

    ★★

  • Horror in the High Desert

    ★★