RSS feed for Veronica
  • Million Dollar Baby

    ★★★★½

  • A Beautiful Mind

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • Thelma & Louise

    ★★★★★

  • Bottle Rocket

    ★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Someone Great

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★½

  • Julie & Julia

    ★★★½

  • Catch Me If You Can

    ★★★★

  • Night at the Museum

    ★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★

  • The Blues Brothers

    ★★★½

  • 20th Century Women

    ★★★½

  • Norbit

    ½

  • Friends with Benefits

    ★★

  • Then Came You

    ★★