RSS feed for verosanzb

verosanzb has watched 78 animated films.

  • Frozen II

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Flavors of Youth

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★½

  • Ferdinand

  • Coco

  • The Breadwinner

    ★★★★½

  • Loving Vincent

    ★★★★

  • Your Name.

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

  • Finding Dory

  • Zootopia

  • Anomalisa

    ★★★★½

  • Minions

  • Inside Out

  • Home

  • Big Hero 6

  • Mr. Peabody & Sherman

  • Frozen

  • Despicable Me 2

  • Monsters University

  • Wreck-It Ralph

  • Brave

  • Tangled

  • Despicable Me

  • Toy Story 3

    ★★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

  • Up

    ★★★★

  • Coraline

    ★★★★½

  • WALL·E

  • Bee Movie

  • The Simpsons Movie

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Violet, Fisher of the Black Sea

    ★★★½

  • Monster House

  • The Girl Who Leapt Through Time

    ★★★

  • Over the Hedge

  • Cars

  • Corpse Bride

    ★★★½

  • Madagascar

  • The Incredibles

  • Shrek 2

  • Brother Bear

  • Finding Nemo

  • Lilo & Stitch

  • Ice Age

  • Monsters, Inc.

  • Spirited Away

    ★★★★

  • Shrek

  • The Emperor's New Groove

  • Rugrats in Paris: The Movie

  • Chicken Run

  • Toy Story 2

    ★★★★½

  • A Bug's Life

  • Mulan

  • Perfect Blue

    ★★★★★

  • Space Jam

    ★★★★

  • Toy Story

    ★★★★

  • Pocahontas

  • The Lion King

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

  • The Little Mermaid

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★½

  • Akira

  • Who Framed Roger Rabbit

  • My Neighbor Totoro

    ★★★½

  • Fantastic Planet

    ★★★★