Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • The Midnight Club

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Lost Ollie

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Far from the Tree

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Us Again

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Dancing with the Cars

    ★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★½

  • Soul of the City

    ★★

  • Dory Finding

    ★★★

  • Unparalleled Parking

    ★½

  • To Fitness and Beyond

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★½

  • Out

    ★★★★

  • Mulan

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Lamp Life

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Loop

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½