Sort by
  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Deck of Cards

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Section 1

    ★★★½

  • What Is a Woman?

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • RRR

    ★★★½

  • Actually...

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Howl of Winterland

    ★★★½

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★

  • Mad God

    ★★★½

  • Demonic

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Belle

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★

  • Annette

    ★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • A Glitch in the Matrix

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • Mank

    ★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★★

  • The Plot Against The President

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Angela Chapters

    ★★★

  • Wife of a Spy

    ★★★★

  • TFW No GF

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★½

  • Days

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Siberia

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • If I Were the Winter Itself

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Wendy

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★½