Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Godzilla Minus One

Godzilla Minus One

2023
×
★★★★
Edit this entry  
14
Source Code

Source Code

2011
×
★★★★
Edit this entry  
13
Memento

Memento

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★
Edit this entry  
06
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
30
Dune: Part Two

Dune: Part Two

2024
×
★★★★
Edit this entry  
17
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★
Edit this entry  
17
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★
Edit this entry  
14
Men

Men

2022
×
★★★
Edit this entry  
09
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Poor Things

Poor Things

2023
×
★★★★
Edit this entry  
24
Mean Girls

Mean Girls

2024
×
★★
Edit this entry  
17
Ex Machina

Ex Machina

2015
×
★★★★
Edit this entry  
11
American Fiction

American Fiction

2023
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★
Edit this entry  
15
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
15
May December

May December

2023
×
★★
Edit this entry  
14
Saltburn

Saltburn

2023
×
★★★★
Edit this entry  
14
A Haunting in Venice

A Haunting in Venice

2023
×
★★★
Edit this entry  
07
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Wonka

Wonka

2023
×
★★★★
Edit this entry  
31
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
31
Anatomy of a Fall

Anatomy of a Fall

2023
×
★★★
Edit this entry  
29
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★
Edit this entry  
29
Elemental

Elemental

2023
×
★★★
Edit this entry  
23
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★
Edit this entry  
10
No Hard Feelings

No Hard Feelings

2023
×
★★★
Edit this entry  
02
Indiana Jones and the Dial of Destiny

Indiana Jones and the Dial of Destiny

2023
×
★★★
Edit this entry  
20
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★
Edit this entry  
06
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Edit this entry  
23
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★★
Edit this entry  
21
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★★
Edit this entry  
08
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★
Edit this entry  
02
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★
Edit this entry  
01
DC League of Super-Pets

DC League of Super-Pets

2022
×
★★★★
Edit this entry  
30
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Good Nurse

The Good Nurse

2022
×
★★★
Edit this entry  
22
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★
Edit this entry  
16
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★
Edit this entry  
06
John Wick: Chapter 3 – Parabellum

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

2019
×
★★★★
Edit this entry  
02
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★
Edit this entry  
25
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★
Edit this entry  
24
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★
Edit this entry  
19
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★
Edit this entry  
05
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
★★
Edit this entry