VICTOR has logged 28 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Us

Us

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Close

Close

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Pledge

Pledge

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Mule

The Mule

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Extremity

Extremity

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Brothers' Nest

Brothers' Nest

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Level Sixteen

Level Sixteen

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Ghost Killers vs. Bloody Mary

Ghost Killers vs. Bloody Mary

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Redcon-1

Redcon-1

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Broken Ghost

Broken Ghost

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Dave Made a Maze

Dave Made a Maze

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Cold War

Cold War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Fortress

The Fortress

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Rampant

Rampant

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Occupants

Occupants

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Golem

The Golem

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Photographer of Mauthausen

The Photographer of Mauthausen

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Green Book

Green Book

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Girl in the Spider's Web

The Girl in the Spider's Web

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Border

Border

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Lords of Chaos

Lords of Chaos

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
El Angel

El Angel

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bleeding Hearts

Bleeding Hearts

2015
×
Read the review Edit this entry  
01
Slice

Slice

2018
×
Read the review Edit this entry