• Jackass Shark Week 2.0

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Kidz Klub!

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • 2021 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony

    ½

  • Louise

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Jagged

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • The Real Charlie Chaplin

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★½

  • Jackass Shark Week

    ★★½

  • On Cinema Live

  • Streetwise Revisited: Rat

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • The Sarah Vaccine

    ★★★★

  • Our Cinema Ninth Annual Oscar Special

    ½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • kid 90

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Allen v. Farrow

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★½

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ½