• Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★½

  • You Should Have Left

    ★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★

  • Like a Boss

    ★★½

  • The Grudge

    ★★

  • Dolittle

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Countdown

    ★½

  • The Addams Family

    ★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Batman: Hush

    ★★★½

  • Crawl

    ★★½

  • The Lion King

    ★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Anna

    ★★½

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Ma

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Rocketman

    ★★½

  • The Hustle

    ★★½

  • Brightburn

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½