Víctor. has logged 11 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Do It Like An Hombre

Do It Like An Hombre

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★½
Edit this entry  
16
Look Away

Look Away

2018
×
★★½
Edit this entry  
15
Jeepers Creepers

Jeepers Creepers

2001
×
★★★
Edit this entry  
13
Final Score

Final Score

2018
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
First Man

First Man

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Edit this entry  
02
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★★
Edit this entry