Sort by
  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Crazy About Her

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • I Love You, Stupid

    ½

  • Goldman v Silverman

  • 1917

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • So My Grandma's a Lesbian!

    ½

  • The Irishman

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Joker

    ★★½

  • The Two Popes

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Anima

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Bacurau

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Disappearance of Madeleine McCann

    ★★★★

  • Pain and Glory

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Leaving Neverland

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • Fyre

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • Superlopez

  • Rafinha Bastos: Ultimatum

  • Halloween

    ★★★★

  • Roma

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Behind the Curve

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★½

  • The Cloverfield Paradox

  • Black Panther

    ★★★

  • Black Mirror: Metalhead

  • The Post

    ★★★½

  • Phantom Thread

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Justice League

  • Wonder Wheel

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Bomb Scared

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★½

  • mother!

    ★★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Toc Toc

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • The Dark Tower

    ★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • The Garden of Afflictions

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Manifesto

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Song to Song

    ★★½

  • The Bar

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

  • Black Snow

    ★½

  • Assassin's Creed

  • Cícero Dias, o Compadre de Picasso

    ★★★