• Wedding Daze

    ★★★

  • DodgeBall: A True Underdog Story

    ★★★

  • Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • New York Ninja

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Grown Ups

    ★½

  • Walk Hard: The Dewey Cox Story

    ★★★★

  • Bad Teacher

    ★★½

  • Herman Kills!

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Peter Pannekoek: Nieuw Bloed

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Alles op Tafel

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • The Novice

    ★★★½