Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Shithouse

Shithouse

2020
×
Edit this entry  
04
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
Edit this entry  
29
The Man From Toronto

The Man From Toronto

2022
×
Edit this entry  
25
Beavis and Butt-Head Do the Universe

Beavis and Butt-Head Do the Universe

2022
×
Edit this entry  
25
Watcher

Watcher

2022
×
Edit this entry  
24
Elvis

Elvis

2022
×
★★★½
Edit this entry  
19
Jerry & Marge Go Large

Jerry & Marge Go Large

2022
×
Edit this entry  
16
Lightyear

Lightyear

2022
×
Edit this entry  
16
Elon Musk's Crash Course

Elon Musk's Crash Course

2022
×
Edit this entry  
15
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★½
Edit this entry  
02
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★
Edit this entry  
26
Memory

Memory

2022
×
Edit this entry  
24
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★
Edit this entry  
21
Downton Abbey: A New Era

Downton Abbey: A New Era

2022
×
Edit this entry  
19
Men

Men

2022
×
★★½
Edit this entry  
16
The Bad Guys

The Bad Guys

2022
×
Edit this entry  
13
Firestarter

Firestarter

2022
×
Edit this entry  
07
The Outfit

The Outfit

2022
×
Edit this entry  
05
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
Edit this entry  
21
The Northman

The Northman

2022
×
Edit this entry  
17
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
Edit this entry  
09
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★★
Edit this entry  
07
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★
Edit this entry  
06
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
Edit this entry  
02
The Bubble

The Bubble

2022
×
Read the review Edit this entry  
31
Morbius

Morbius

2022
×
Edit this entry  
29
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
Edit this entry  
23
CODA

CODA

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Lost City

The Lost City

2022
×
Edit this entry  
18
Deep Water

Deep Water

2022
×
Edit this entry  
17
X

X

2022
×
Edit this entry  
15
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
Edit this entry  
14
Cyrano

Cyrano

2021
×
Edit this entry  
11
Turning Red

Turning Red

2022
×
Edit this entry  
10
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
Edit this entry  
06
Fresh

Fresh

2022
×
Edit this entry  
01
The Batman

The Batman

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
Edit this entry  
26
Dog

Dog

2022
×
Edit this entry  
20
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
Read the review Edit this entry  
17
Uncharted

Uncharted

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Marry Me

Marry Me

2022
×
Edit this entry  
11
Kimi

Kimi

2022
×
Edit this entry  
10
Blacklight

Blacklight

2022
×
Read the review Edit this entry  
09
Death on the Nile

Death on the Nile

2022
×
★½
Edit this entry  
01
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
Edit this entry  
26
Moonfall

Moonfall

2022
×
Read the review Edit this entry  
16
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
Edit this entry