• Sarah Cooper: Everything's Fine

  • American Selfie: One Nation Shoots Itself

    ★★

  • An Evening With Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • The Witches

  • 537 Votes

    ★½

  • Rebecca

    ★½

  • Love and Monsters

    ★★

  • What the Constitution Means to Me

    ★★★

  • Totally Under Control

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★

  • The Comey Rule

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • A Wilderness of Error

    ★½

  • On the Rocks

    ★½

  • The Third Day

  • Another Round

    ★★

  • Coastal Elites

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★

  • New Order

  • Unpregnant

    ★½

  • Hopper/Welles

    ★★½

  • All In: The Fight for Democracy

    ★½

  • Night of the Kings

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • City Hall

    ★★★

  • Antebellum

    ½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Class Action Park

    ★½

  • Looky Looky Here Comes Cooky

    ★★

  • An American Pickle

    ★½

  • The Stunt Double

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Black Is King

    ★★

  • Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace

    ★★★

  • Strasbourg 1518

  • Archive

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Hamilton

    ★★★

  • Homemade

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Irresistible

    ★½

  • Athlete A

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Greyhound

    ★★

  • You Should Have Left

    ½

  • The King of Staten Island

    ★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Dark City Beneath the Beat

    ★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • Capone

    ½

  • I Know This Much Is True

    ★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★½

  • TFW No GF

    ★½

  • Prayer for a Lost Mitten

    ★½

  • On a Clear Day You Can See the Revolution From Here

    ★½

  • Intimate Distances

    ★★

  • I've Been Afraid

  • Extraction

    ½

  • The Last Dance

    ★★½

  • Tigertail

    ★½

  • Sincerely Louis C.K.

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★½

  • After Truth: Disinformation and the Cost of Fake News

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★

  • Slay the Dragon

    ★★