Sort by

Viktor has logged 24 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Crip Camp: A Disability Revolution

Crip Camp: A Disability Revolution

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Present

The Present

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
12 Years a Slave

12 Years a Slave

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Letter Room

The Letter Room

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Feeling Through

Feeling Through

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Father

The Father

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Stalker

Stalker

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mirror

Mirror

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ivan's Childhood

Ivan's Childhood

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Seven Samurai

Seven Samurai

1954
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry