RSS feed for Viktor
  • Pulp Fiction

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • The F**k-It List

    ★★½

  • Superbad

    ★★★★½

  • 22 Jump Street

    ★★★★

  • The 40 Year Old Virgin

    ★★★½

  • 21 & Over

    ★★★

  • Pixels

    ★★½

  • Any Way the Wind Blows

    ★★★★

  • Olla

    ★★★½

  • Mr. Nobody

    ★★★★

  • Mission: Impossible III

    ★★★½

  • The Hangover Part II

    ★★★½

  • The Hangover Part III

    ★★★

  • The Hangover

    ★★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★★½