Sort by

Vince has logged 26 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Dumbo

Dumbo

1941
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Gloria Bell

Gloria Bell

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Dragon Ball Z: Bojack Unbound

Dragon Ball Z: Bojack Unbound

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan

Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Inferno

Inferno

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dragon Ball Z: The History of Trunks

Dragon Ball Z: The History of Trunks

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2

2014
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Captive State

Captive State

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon

2010
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Exposed

Exposed

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry