• Jackass 4.5

  • The Northman

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

  • Spider-Man: No Way Home

  • Licorice Pizza

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

  • The Power of the Dog

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Green Knight

    ★★★

  • Pig

  • Red Rocket

  • The French Dispatch

  • After Yang

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ½

  • Army of the Dead

  • Stowaway

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

  • Coming 2 America

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

  • CODA

    ★★★

  • One for the Road

    ★★★½

  • First Light

  • Education

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★

  • Mank

    ★★½

  • OPAL

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • The Salt in Our Waters

    ★★

  • Totally Under Control

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • Mangrove

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • On the Rocks

    ★½

  • Lovers Rock

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • New Order

    ★★★½

  • Memory House

    ★★★½

  • One Night in Miami...

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ★★★

  • Strasbourg 1518

  • #Alive

  • The King of Staten Island

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • 8:46

  • Not Alone in Here

  • Rhubarb

  • Beastie Boys Story

    ★★½

  • Middleditch & Schwartz

  • Shadowed

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

  • A Quiet Place Part II

  • Exhaust

  • There Is No Evil

    ★★★★

  • Days

    ★★★½