Sort by
  • We Need to Talk About Kevin

    ★★★★

  • The Gospel According to St. Matthew

    ★★★★

  • Breathless

    ★★★★

  • Domésticas

    ★★★★★

  • The Secret of Moonacre

    ★★★★

  • The Fly

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Vicky Cristina Barcelona

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • Incendies

    ★★★★★

  • Annie Hall

    ★★★★

  • 2001: A Space Odyssey

    ★★★

  • Dark Habits

    ★★★★

  • Charade

    ★★★★

  • Wings of Desire

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • The Green Ray

    ★★★★