Sort by
  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • No Limit

    ★★

  • Samaritan

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Crush

    ★★

  • Father Stu

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Deep Water

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Neymar: The Perfect Chaos

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Intervenção

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Black Friday

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Friendzone

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • My Son

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Cinderella

  • Belfast

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • After We Fell

  • He's All That