• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Dog

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Call Jane

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

  • Scream

    ★★★½

  • Beanie Mania

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Antlers

    ★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★

  • Small Engine Repair

    ★★★

  • Sundown

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★