• Black Widow

    ★★★½

  • PHONIES

    ★★★★★

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Nian

    ★★★½

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Stunt Double

  • One World: Together at Home

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Spring Fever

    ★★★½

  • Albert Kahn, reflets d'un monde disparu

    ★★★½

  • Lucia in Limbo

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Bilby

    ★★★½

  • Tag

    ★★★½

  • In Darkness

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Bao

    ★★★½

  • The Director and the Jedi

    ★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Bird Karma

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ★★½

  • Red Sparrow

    ★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Early Man

    ★★★

  • Die Puppenspieler

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • I Kill Giants

    ★★★½

  • Olaf's Frozen Adventure

    ★★★½

  • Bullyparade: The Movie

    ★★½

  • American Made

    ★★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Dear Basketball

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • Wind River

    ★★★★

  • Assassin's Creed

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Allied

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★