Paula has logged 25 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Naked

Naked

1993
×
★★★★½
Edit this entry  
24
3-Iron

3-Iron

2004
×
★★★★
Edit this entry  
22
Visitor Q

Visitor Q

2001
×
Read the review Edit this entry  
21
The Bloodhound

The Bloodhound

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Dogville

Dogville

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
Read the review Edit this entry  
16
Ordinary People

Ordinary People

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Phantom of the Paradise

Phantom of the Paradise

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Diva

Diva

1981
×
★★★★
Edit this entry  
14
The White Tiger

The White Tiger

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
Unsolved Mysteries: Lady in the Lake

Unsolved Mysteries: Lady in the Lake

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Unsolved Mysteries: Death in Oslo

Unsolved Mysteries: Death in Oslo

×
★★★½
Edit this entry  
13
Unsolved Mysteries: Tsunami Spirits

Unsolved Mysteries: Tsunami Spirits

×
★★★½
Edit this entry  
13
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Providence

Providence

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Lola Montès

Lola Montès

1955
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Moebius

Moebius

2013
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Case 39

Case 39

2009
×
★★★
Edit this entry  
07
Citizen Ruth

Citizen Ruth

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Synchronic

Synchronic

2019
×
★★
Read the review Edit this entry