RSS feed for pham
  • Deadpool 2

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★½

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Justice League

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

  • Unicorn Store

    ★★★★

  • The Death of Stalin

  • I, Tonya

    ★★★★½

  • It

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

    ★★★★½

  • Okja

    ★★★★

  • Harry Styles: Behind the Album

    ★★★★★

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Gifted

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • 68 Kill

  • Beauty and the Beast

  • Logan

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★½

  • Passengers

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Hidden Figures

  • Hairspray Live!

    ★★★

  • Moana

  • Rules Don't Apply

    ★★

  • Doctor Strange

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★½

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★½

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

  • Split

    ★★★½

  • Sing

  • Lion

  • Arrival

  • La La Land

    ★★★★½

  • Suicide Squad

  • Your Name.

    ★★★★½

  • Newlywed and Dead

    ½

  • Nerve

    ★★★½

  • Finding Dory

  • Killer Coach

    ½

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★

  • Now You See Me 2

  • Me Before You

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Captain America: Civil War

  • Grimsby