Sort by
  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Plan B

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Moxie

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Unpregnant

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Spree

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • How to Build a Girl

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Skate Kitchen

    ★★★★

  • Step Sisters

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Coco

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • The Clapper

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • The Outcasts

    ★★★

  • Hot Summer Nights

    ★½

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★