Sort by
  • John Wick: Chapter 4

  • 65

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

  • Disenchanted

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Viewing

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Sleeping Monster

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Black Adam

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

  • Hocus Pocus 2

  • The Munsters

  • Werewolf by Night

  • Smile

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

  • The Invitation

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

  • Prey

  • DC League of Super-Pets

  • Orphan: First Kill

  • Nope

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

  • Lightyear

  • Obi-Wan Kenobi

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Thing from the Factory by the Field

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Jackass Forever

  • GameStop: Rise of the Players

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • The Awakening of Lilith

  • The Black Phone

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Bones

    ★★★★★

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained