Sort by
  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Anime Supremacy!

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Liar x Liar

    ★★½

  • The Night Beyond the Tricornered Window

    ★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Hold Me Back

    ★★

  • Josee, the Tiger and the Fish

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★½

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Cornered Mouse Dreams of Cheese

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Charlie's Angels

  • Klaus

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Tall Girl

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★

  • Joker

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Weathering with You

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Good Omens

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • What Men Want

    ★★★

  • I Am Mother

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Arrival

    ★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Ex Machina

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin Part III: The Legend Ends

    ½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★½

  • Inception

    ★★★★

  • Wu Yen

    ★★

  • Summer Holiday

    ★★★

  • The Nightmare Before Christmas

    ★½

  • Hocus Pocus

    ★½