• Seed of Chucky

    ★★★½

  • I, Robot

    ★★★½

  • Justice League: The New Frontier

    ★★★★★

  • Robin Hood: Prince of Thieves

    ★★★★

  • Robin Hood

    ★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★

  • Matilda

    ★★★★★

  • Grease

    ★★★½

  • Teen Titans: The Judas Contract

    ★★★★½

  • Batman: Year One

    ★★★★★

  • Batguano

    ★★★

  • Batman Begins

    ★★★★★

  • A Grande Família: O Filme

    ★★★★

  • Stranger Than Fiction

    ★★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • Batman Beyond: Return of the Joker

    ★★★★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★

  • Return to the Blue Lagoon