Sort by
  • Disenchanted

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • F*ck Love Too

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★★

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★½

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • I Am All Girls

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • 220 Volts: Especial de Fim de Ano

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Holidate

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★½

  • Chemical Hearts

  • After We Collided

  • The Kissing Booth 2

  • A Whisker Away

  • The Half of It

  • All the Bright Places

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • The Father

    ★★★★★