Sort by
  • Upgraded

    ★★½

  • Wonka

    ★★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Waitress: The Musical

    ★★★★★

  • Poisoned: The Dirty Truth About Your Food

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • May December

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Bottoms

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Theater Camp

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Insomnia

  • Alone Again

  • Fire Island

    ★★

  • Close

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★

  • Dual

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½