RSS feed for VNPryor

VNPryor has logged 17 entries for films during September 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Nightmares Come At Night

Nightmares Come At Night

1970
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Money Movers

Money Movers

1978
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Girl on a Motorcycle

The Girl on a Motorcycle

1968
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Female Vampire

Female Vampire

1975
×
½
Read the review Edit this entry  
29
The Weight of Water

The Weight of Water

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
First a Girl

First a Girl

1935
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Guv'nor

The Guv'nor

1935
×
★★★
Edit this entry  
28
The Passion of Anna

The Passion of Anna

1969
×
★★
Edit this entry  
28
The Canterbury Tales

The Canterbury Tales

1972
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Deal

The Deal

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Kiss Me Monster

Kiss Me Monster

1969
×
Read the review Edit this entry  
10
American Ultra

American Ultra

2015
×
Edit this entry  
10
Nocturnal Uproar

Nocturnal Uproar

1979
×
★★
Edit this entry  
09
Dirty Like an Angel

Dirty Like an Angel

1991
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Dynamite

Black Dynamite

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Actress

Actress

2014
×
★★★½
Edit this entry  
01
Something Wild

Something Wild

1986
×
★★★★
Edit this entry