Sort by
  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Falling for Christmas

  • Black Adam

  • Luckiest Girl Alive

  • Smile

  • Do Revenge

  • The Menu

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Whale

  • Bones and All

  • Barbarian

  • Inside the Mind of a Cat

  • Nope

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • Spiderhead

  • Elvis

  • Holy Spider

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Morbius

  • Moon Knight

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

  • The Tinder Swindler

  • Fresh

  • Scream

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★½

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • Love Hard

  • Eternals

    ★★★

  • The Black Phone

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • After We Fell

    ½

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

  • Gunpowder Milkshake

  • The French Dispatch

  • The Worst Person in the World

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Loki

  • Friends: The Reunion

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Pleasure

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Queen's Gambit