Sort by
  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Unforgivable

  • Sing 2

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • He's All That

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • The Vault

  • Cherry

    ★½

  • Tom & Jerry

    ★★★