Sort by
  • There's Something Wrong with the Children

    ★½

  • House Party

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • Play Dead

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Darby and the Dead

    ★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Emancipation

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Prey for the Devil

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Significant Other

    ★★½

  • Nocebo

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Blood Relatives

    ★★

  • Lou

    ★★½

  • The Infernal Machine

  • Smile

    ★★½

  • Meet Cute

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Blonde

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Out of Office

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Hounded

    ★½

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★½

  • The Invitation

    ★★

  • Old Man

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • Fall

    ★½

  • Beast

    ★½

  • Tiny Cinema

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★

  • Wedding Season

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • Honor Society

    ★★★

  • House of Darkness

    ★★★